اپلیکیشن شبکه پویا
دریافت نسخه اندروید

ماهی فضایی

ماهی فضایی

کارگردان:

Célia Catunda, Kiko Mistrorigo

نویسنده:

Marcela Catunda, Marcus Aurelius Pimenta, Fernando Salem

در یک پارک ساحلی، ماهی فضایی، مارینا و زیک به بازی و تفریح مشغولند. گاهی که مشکلی برای کسی رخ می‌دهد، توپ رنگارنگ، ماهی فضایی را مأمور کمک به او می‌کند. ماهی فضایی با کمک دوستانش مشکل را حل می‌کنند...

معرفی برنامه

او یک ماهی طلایی، در لباس فضایی است که شباهتی به غواص‌ها دارد، با این تفاوت که او به کمک این لباس می‌تواند از آب بیرون آمده و در فضای خشکی مثل یک سفینه پرواز کند. بهترین دوستان ماهی فضایی، ماهی زردِ دانا و رزا یک ماهی قرمز است که در آب زندگی می‌کنند و در خشکی، دختری به نام مارینا و میمونی به نام زیک او را همراهی می‌کنند.

در هر قسمت از برنامه یک توپ رنگارنگ به دیدن ماهی فضایی می‌آید که با خود مأموریتی دارد. وقتی همگی با هم دست می‌زنند توپ رنگارنگ باز می‌شود و مأموریت را به صورت یک معما به دوستان نشان می‌دهند. آنها با یک کار گروهی به پاسخ معما می‌رسند و مأموریت خود را انجام می‌دهند.

مجموعۀ «ماهی فضایی» با نام اصلی Fishtronaut در سال 2009 (که در زبان‌های دیگر به Peztronauta و یا Peixonauta نیز شناخته می‌شود) و با تکنیک دو بعدی و به آهنگسازی Paulo Tatit توسط کمپانی TV PINGUIM تهیه و تولید شده است. این مجموعه محصول کشور برزیل می‌باشد که در 104 قسمت 11 دقیقه‌ای برای گروه سنی خردسال تولید شده که از این تعداد، 100 قسمت آمادۀ پخش می‌باشد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها