اپلیکیشن شبکه پویا
دریافت نسخه اندروید

ماشین کوکی‌ها

ماشین کوکی‌ها

کارگردان:

Yong Chul Joe

نویسنده:

Jymn Magon, John Hardman, Adam Beechen, Don Gillies…

در مجموعه ماشین کوکی‌ها‌ اسباب‌بازی‌های چرخداری به شکل حیوانات مختلف مثل زرافه، میمون، بزکوهی، شیر و پاندا در دهکده ای کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و هر روز ماجرایی تازه دارند.

معرفی برنامه

در این مجموعه خال‌خالی، پاکوتاه، دم‌دراز، شاخ‌دار و پنجه‌سفید، دوستان خوبی هستند که هر بار با یک اتفاق جالب و داستان تازه روبرو می‌شوند و با همکاری و همراهی یکدیگر موفق می‌شوند موضوع را حل کنند.

لذت جاندار بودن اسباب‌بازی‌ها و ایفای نقششان در دنیایی مشابه دنیای آدم‌ها، بازی ایدئال همه بچه‌ها با اسباب‌بازی‌هایشان است.

مجموعه ماشین کوکی‌ها نیز با استفاده از همین ویژگی مخاطبان خود را جذب می‌کند و با طرح داستانی ساده در هر قسمت و همکاری و مشارکت شخصیت‌ها در سرانجام دادن آن، قصه‌هایی روان و آموزنده را به تصویر می‌کشد.

شناخت توانایی‌های فردی، تعامل مثبت با دوستان و رعایت قوانین در زندگی اجتماعی ازجمله مهارت‌هایی است که در اهداف این مجموعه مدنظر قرارگرفته شده است.

مجموعه «ماشین کوکی‌ها» با نام اصلی Vroomiz در 78 قسمت ( 3 فصل) 13 دقیقه ای با تکنیک سه بعدی کامپیوتری در سال 2012 در کشور کره جنوبی توسط شرکت CJ E&M Film Financing & Investment Entertainment & Comics برای رده سنی خردسال تولید شده است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها