اپلیکیشن شبکه پویا
دریافت نسخه اندروید

پینگو در شهر

پینگو در شهر

کارگردان:

Naomi Iwata

نویسنده:

Kimiko Ueno, Shigenori Tanabe

پینگو پنگوئن کوچولوی بامزه ای که در روستایی در سرزمین های قطبی زندگی میکرد حالا همراه خانواده‌اش از روستای کوچک خود به شهری بزرگ نقل مکان میکنند.

معرفی برنامه

در این شهر پنگوئن های زیادی زندگی میکنند که هر کدام شغل های مختلفی دارند و به کارهای مختلفی مثل آشپزی، نجاری و ... مشغول هستند. پینگو که شخصیتی همیشه کنجکاو و پرتلاش دارد با همه همکاری میکند و سعی میکند به همه کمک کند اما گاهی اوقات با اشتباهاتش آنها را به دردسر می‌اندازد.

«پینگو در شهر» با نام اصلیin the city  Pingu یک مجموعه تلویزیونی پویا نمایی سه بعدی کامپیوتری، محصول کشور ژاپن است که توسط کمپانی Mattel Creations و Polygo Pictures ساخته شده و در 7 اکتبر 2017 در NHK(شبکه تلویزیونی ژاپن) عرضه شد و در استرالیا، در 4 ژوئن 2018 در شبکه ABC Kids به نمایش درآمد. در ایالات متحده نیز در تاریخ 26 ژوئیه پخش شد و همچنین در جشنواره تلویزیون بین المللی شیکاگو به نمایش درآمد.

با توجه به محتوای جذاب این مجموعه در بازارهای آمریکای شمالی، چین، خاورمیانه و آفریقا نیز مورد توجه قرار گرفت.

این مجموعه در سال 2018 در کشور ژاپن در 26 قسمت 7 دقیقه‌ای با تکنیک سه بعدی کامپیوتری توسط شرکت Polygon Pictures, DandeLion Animation Studio, Mattel Creations برای گروه سنی کودک تولید شده است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها