اپلیکیشن شبکه پویا
دریافت نسخه اندروید

ببعی

ببعی

کارگردان:

حسین صفارزادگان

نویسنده:

شیوا حاجیانی، مهدی مداحی گیوی

«ببعی» بره کوچولوی پنج ساله‌ایست که همراه پدر، مادر و خواهرش در یک شهر کوهپایه‌ای زندگی می‌کنند. برخلاف روحیه حرف‌شنو خواهر، ببعی کنجکاو است و دوست دارد با تجربه کردن جواب برخی از سوالاتش را پاسخ گوید و الزاما همواره به نتیجه نمی‌رسد و کمک پدر و مادر را می‌طلبد.

معرفی برنامه

خردسالان برای استفاده درست از وسایلی مانند تلفن، یخچال و ... حتی بسیاری از اسباب بازیهایشان نیاز به آموزش دارند و در این مجموعه سعی شده این آموزش ها به طور ساده در اختیار خردسال قرار بگیرد.

کودکان برای حضور در جامعه، محیط بازی، رستوران، مراکز خرید و ... نیز نیاز به آموزش و کسب تجربه دارند. این موضوعات نیز در این مجموعه مورد توجه قرار 

گرفته و سعی شده با زبانی شیرین و ساده به کودک آموزش داده شود

مجموعه اتفاقاتی که در هر قسمت می‌افتد آنها را با بسیاری از مفاهیم تازه آشنا می‌کند. ببعی و بقیه بچه‌های خردسال با کمک بزرگترها چیزهای تازه‌ای یاد می‌گیرند  و در نهایت خردسال با دیدن این مجموعه با سبک زندگی، نحوه استفاده درست از وسایل، مواجهه صحیح با افراد و شرایط مختلف، حل ساده مشکلات روزمره کودکی و نحوه مواجهه با نتایج اعمالش و ... آشنا می شود.

این مجموعه در سال 1397 با تکنیک سه بعدی کامپیوتری در 8 فصل و در مجموع در 208 قسمت 10 دقیقه‌ای توسط گروه تولیدات رسانه‌ای ایما در جمهوری اسلامی ایران برای گروه سنی الف تولید شده است و به نوعی تلاش می‌کند ، نسخه بومی مروج سبک زندگی اسلامی ایرانی را ارایه دهد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها