اپلیکیشن شبکه پویا
دریافت نسخه اندروید

قصه‌های جنگل سبز

توتو، کروکرو، پین‌پین و لالا به همراه سایر دوستانشان در جنگل سبز زندگی می‌کنند.

معرفی برنامه

کروکرو Curucuru یک خرس قهوه‌ای تنبل و خواب‌آلود است که عاشق آشپزی و پخت و پز است. او همیشه مراقب دوستان خود است و آنها را حمایت می‌کند. کروکرو بهترین دوست توتو است. توتو Toto یک خفاش بنفش کوچولو است که می‌خواهد خلبان شود و پرواز کند. او بسیار کنجکاو و ماجراجو، بازیگوش و گاهی خیره‌سر است. توتو با این که یک خفاش است، اما نمی‌تواند پرواز کند! پین‌پین Pinpin پاندای بزرگ و غول‌پیکری است به رنگ سفید و آبی؛ او یک هنرمند حساس است و با پدر و مادر خود زندگی می‌کند. پین‌پین اغلب به نصیحت‌های پدربزرگش گوش می‌کند که در نزدیکی دریاچه زندگی می‌کند. لالا Lalla یک گربه صورتی بسیار مهربان است که با مادر خود زندگی می‌کند. او دوست دارد انواع مختلفی از عروسک‌ها و چیزهای دوست‌داشتنی دیگر را جمع‌آوری کند. کوری Koori یک راکون قهوه‌ای است و عاشق اختراع کردن است. همه او را در شهر به عنوان یک مخترع باهوش و موفق می‌شناسند.

مجموعۀ «قصه‌های جنگل سبز» با نام اصلی «کروکرو و دوستان» Curucuru and Friends که به «قصه‌های جنگل سبز» Tales of Greenery یا «خانوادۀ گرین‌وود» The Family of Greenwood هم شهرت دارد، برای گروه سنی خردسال در دو فصل 13 قسمتی تولید شده که از این تعداد، 25 قسمت قابل پخش است.

فصل اول این مجموعه، جایزۀ بزرگ «جشنواره بین‌المللی کارتون و انیمیشن 2003 سئول» 2003 Seoul International Cartoon and Animation Festival را بدست آورد، همچنین توانست عنوان «بهترین انیمیشن» را در «مرکز هنر دیجیتال گیونگی» Gyeonggi Digital Art Center در سال 2004 و نیز در «سیزدهمین جایزۀ انیمیشن‌های کُره‌ای» 13th Korean Animation Awards  سال 2007 از آنِ خود کند و جایزۀ «میمون طلایی» را در «هشتمین جشنوارۀ بین‌المللی انیمیشن چین» the 8th China International Animation Festival در سال 2012 دریافت کند.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها