اپلیکیشن شبکه پویا
دریافت نسخه اندروید

خرگوش‌ها

مکس خرگوش کوچولوی 3 ساله، چاق و شکمویی است که عاشق کیک است. او از خواهر 7 ساله‌اش روبی چیزهای زیادی می‌آموزد، اما گاهی بخاطر علاقۀ عجیبش به خوراکی‌ها نمی‌تواند درست رفتار کند.

معرفی برنامه

گاهی مادربزرگ، روبی و مکس را با خود به گردش می‌برد. او خیلی خوب می‌داند برای شادی بچه‌ها چه باید کرد. مادربزرگ در کلبه‌ای چسبیده به کلبۀ آنها زندگی می‌کند. روبی دوستان خوبی مثل لوییز و راجر دارد که با آنها اوقات خوشی را می‌گذراند و مکس نیز همیشه به دنبال آنها می‌رود. مکس اغلب بخاطر چیزی پافشاری می‌کند که از نظر خواهرِ مقرراتی‌اش هنوز موقع آن نرسیده! روبی در قبال مکس خیلی صبور است. آنها یکریگر را خیلی دوست دارند.

مجموعۀ «خرگوش‌ها» با نام اصلی «مکس و روبی» Max and Ruby برای گروه سنی خردسال در 5 فصل و مجموع 78 قسمت تولید شده که از این تعداد، فقط 10 قسمت در آرشیو شبکۀ پویا موجود است.

«رزماری ولز» داستان کتاب‌هایش را با الهام از رفتار دو فرزند سه ساله و هفت سالۀ خود نوشته و تصویرگری کرد و سپس در تیم تولید این مجموعۀ انیمیشنی قرار گرفت. بر اساس طراحی‌های این مجموعه، تاکنون چندین سری بازی کامپیوتری، عروسک، اسباب‌بازی و انواع لوازم مختلف با این طرح‌‎ها به بازار آمده است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها