اپلیکیشن شبکه پویا
دریافت نسخه اندروید

تینگا تینگا

تینگا تینگا

تینگا تینگا یک سرزمین سبز و عجیب و غریب است. تقریباً بیشتر حیوانات این سرزمین همه باهم دوست هستند. با اینکه در واقعیت، بعضی از آنها غذای حیوانات دیگر هستند. یک میمون قرمز، همۀ داستان‌ها را برای ما تعریف می‌کند.

معرفی برنامه

چرا میمون‌ها بر روی درخت تاب می‌خورند؟ چرا فلامینگو روی یک پا می‌ایستد؟ چرا فیل‌ها خرطوم دارند؟ چرا لاک‌پشت‌ها یواش راه می‌روند؟ چرا اسب آبی که دائم در آب است پوست کلفتی دارد؟... و بسیاری از سؤالات دیگر در مورد حیوانات، که در مورد آنها افسانه‌های زیادی گفته شده است.

خالق اصلی تینگا تینگا، کلودیا لوید Claudia Lloyd، این داستان‌ها را بر اساس قصه‌های عامیانۀ آفریقایی بخصوص افسانه‌های مردم سرزمین «کِنیا» نوشته است. در همان زمان، شرکت تولید کنندۀ این مجموعه، اولین استودیوی انیمیشن را در نایروبی راه‌اندازی کرد. او برای این منظور، بیش از 50 نفر از استعدادهای محلی را در طراحی، انیمیشن، تدوین و مهندسی صدا آموزش داده و از آنها در تولید این مجموعه بهره گرفت.

این مجموعه با نام اصلی «قصه‌های تینگا تینگا» Tinga Tinga Tales برای گروه سنی خردسال در 3 سری 26 قسمتی و مجموع 78 قسمت تولید شده که از این تعداد، 25 قسمت آمادۀ پخش است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها