چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 12:54

تو هدیه‌ خدایی

نمره شما
(3547 رای)
بهترین هدیۀ خداوند به هر خانواده، فرزند دلبندی است که به جمع آن خانواده می‌پیوندد. مجموعه برنامۀ تو هدیۀ خدایی، برنامه‌ای زیبا پر از عکس‌های کوچولوهای دوست داشتنی‌ای است که به مناسبت سالروز تولدشان از شبکه پویا پخش می‌شود.
 
شرایط شرکت در برنامه تو هدیه خدایی:
همراهان عزیز برنامه تو هدیه خدایی، از اینکه با برنامه متعلق به خردسالان دلبندتان مشارکت می‌کنید سپاسگزاریم. برای این برنامه که به منظور تبریک تولد فرزندان شما در حال تولید است عکس ارسال نمایید. لطفاً برای ارسال تصویر کودک خود به نکات زیر توجه فرمایید تا مراتب نمایش آن به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. از همکاری شما کمال تشکر را داریم.
از آنجاییکه هدف برنامه بهانه‌ای برای شاد کردن خردسالان و تبریک تولد آنهاست، در این راستا از پخش تصاویری که موجب ایجاد احساسات منفی مانند حسرت، توقع، چشم و هم چشمی، تجمل‌گرایی و... در دل برخی مخاطبین شود معذوریم. همچنین ترجیحاً عکس‌های آتلیه‌ای ارسال نفرمایید. بهتر است حالت چهرۀ کودک، شاد و خندان باشد.
 
شرایط تصاویر مطلوب:
1- کادر عکس ارسالی ترجیحاً افقی بوده و نچرخیده باشد.
2- لطفاً تصاویر ارسالی از کیفیت مطلوب برخوردار باشند: نور تصویر بیش از حد کم یا زیاد نباشد، تصویر تار یا دارای لرزش نباشد، نور فلاش از گوشی همراه در هنگام عکس گرفتن از تصویر بر روی عکس نباشد، تصویر بیش از حد کوچک و بی‌کیفیت نبوده و یا تصویر فرزند شما در کل عکس بیش از حد کوچک نباشد (بیشتر از 1 متر به طور تقریبی از دوربین معمولی فاصله نداشته باشد).
3- سن فرزند شما حداقل 1 سال و حداکثر تا 6 سال مورد تأیید می‌باشد و هیچ فردی بزرگتر از فرزند شما (حتی قسمتی از دست او یا در پس‌زمینه عکس) نباید در تصویر باشد.
4- نوع پوشش خردسالان باید مناسب با فرهنگ و شئونات اسلامی و بدون گریم و آرایش صورت و یا ناخن برای آقا پسرها باشد. (عکس‌هایی با لباس‌ها و پوشش‌هایی مانند کراوات و پاپیون برای آقا پسرها و لباس‌های رکابی و خیلی کوتاه برای دختر خانم‌ها را ارسال نفرمایید.)
5- در هیچ جای تصویر ارسالی، اعم از روی لباس کودک یا پس‌زمینه یا حاشیۀ عکس، نباید هیچ‌گونه نوشته، آرم و لوگوی خاص حتی از آتلیه وجود داشته و حروف انگلیسی یا تصاویری از شخصیت‌های انیمیشن‌های خارجی که در شبکه پخش نمی‌شود در لباس یا زمینۀ عکس نباشد.
6- از فرزند خود بخواهید به سمت دوربین نگاه کند تا صورتش تمام‌رخ دیده شود و از ارسال تصاویری که نیمی از سر او در کادر نیست خودداری فرمایید.
7- اسباب‌بازی یا شیء خاص یا حتی لباس یا فضایی که می‌تواند موجبات حسرت دیگران را فراهم آورد (مانند  عکس‌های آتلیه‌ای، دارای دکور خاص یا تجملی یا استفاده از لباس عروس) در تصویر دیده نشود.
8- درصورتی که از دو فرزند خود عکس می‌گیرید، حتماً تاریخ تولد فرزند بزرگ‌تر را انتخاب کرده و نام هر دو فرزند خود را در قسمت نام درج نمایید و درصورتی‌که فرزند بزرگ‌تر شما در گروه سنی خردسال نمی‌گنجد نسبت به این موضوع که این برنامه مخصوص خردسالان است او را توجیه نموده و از حضور او در عکس خودداری نمایید.
 
همان‌طور که می‌دانید حجم عکس‌های ارسالی بسیار زیاد است و گاهی نزدیک به 500 عکس در یک روز ارسال می‌شود و این تعداد، خیلی بیش‌تر از ظرفیت مورد نیاز برنامه که 60 عکس در هر روز است، می‌باشد. از آنجایی که تعدادی از تصاویر ارسالی دارای شرایط مطلوب پخش که در بالا ذکر شده نیست، امکان مسدود نمودن ظرفیت برنامه در بخش ارسال تصویر نیز وجود ندارد. همچنین متأسفانه امکان نمایش تمامی تصاویر دارای شرایط مطلوب هم به دلیل گنجایش برنامه وجود ندارد.
بنابراین عکس‌هایی که دارای شرایط فوق هستند و زودتر بارگذاری شده باشند از اولویت انتخاب برای نمایش برخوردار می‌شوند. پس از شما درخواست می‌کنیم که عکس فرزند خود را با فاصله زمانی دو ماه با رعایت شرایط ذکر شده ارسال نموده و ترجیحاً او را در جریان این فرایند قرار ندهید تا اگر به هر دلیل عکس او برای برنامه انتخاب نشد به لحاظ روحی آسیب نبیند و درصورتی که فرزند شما پیگیر ارسال عکس خود است، حتماً او را درمورد گنجایش برنامه توجیه نمایید تا بداند که امکان انتخاب یا انتخاب نشدن هر عکس وجود دارد.

ورود به صفحۀ ارسال عکس

در صفحه ارسال عکس، پس از بارگذاری، با پیام عکس ارسال شد مواجه می‌شوید و در نهایت یک کد رهگیری دریافت می‌کنید. دوستان عزیزی که در فرایند ارسال عکس دچار مشکل می‌شوند و یا اطلاعاتی را به اشتباه ارسال می‌کنند می‌توانند از طریق ایمیل شبکه، کد رهگیری و اطلاعات خود را به طور کامل ارسال کنند تا در دست بررسی و اقدام قرار گیرد.

اطلاعات تکميلي

 • مدت: 6 دقیقه‌ای
 • کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران
 • تهیه شده در: گروه خردسال شبکه کودک

رسانه

نظرهای شما (1965 نظر)

 • سه شنبه, 28 خرداد 1398 ساعت 12:50 ارسال شده توسط مهدی آل سیدان

  سلام من عکس دخترم فرستادم برای 18 مرداد که تولدش هست آیا پخش میشه یا نه!؟ میشه پاسخگو باشید

 • دوشنبه, 27 خرداد 1398 ساعت 19:16 ارسال شده توسط بیتا رها. ۳۴ساله. تهران

  سلام. من دوبار عکس پسرم رو برای برنامه ی "تو هدیه ی خدایی" فرستادم.هردوبار عکس ارسال شد ولی کد رهگیری نیومد! آیا بااین وجود،عکس پسرم پخش میشه؟ درضمن در تبلیغ این برنامه اعلام میکنید که عکس فرزندانتون رو حداقل دوماه قبل ازروز تولدشون ارسال کنید،درصورتیکه برای ارسال عکس در سایتتون،بازه ی زمانی تعیین شده! آیا میشه خارج از این بازه ی زمانی تعیین شده،یعنی زودتر، عکس رو فرستاد؟ لطفا پاسخگوی پیامها باشید. من قبلا هم پیام فرستادم ولی جوابی دریافت نکردم!

 • دوشنبه, 27 خرداد 1398 ساعت 14:14 ارسال شده توسط مهدیار حسینی

  سلام پدرو مادرای عزیز منم عکس پسرمو فرستادم... شبکه نهال که عکس بچه ها رو نشون نمیده بهتره ما از این به بعد به بچه ها نگیم عکسشونو فرستادیم .منم این کارو کردم لااقل بچه رو عذاب ندم

 • دوشنبه, 27 خرداد 1398 ساعت 12:02 ارسال شده توسط ساجده عباسی 28 تهران

  سلام
  بنده دوماهه که عکس دخترم روبرای برنامه تو هدیه خدایی فرستادم
  تولدش دوازدهم تیر
  تا اون موقع برنامه تون پخش میشه؟
  اگه قرار نیست پخش بشه پس چرا تبلیغ میکنید که بچه ها این قدر چشم انتظار باشن؟

 • دوشنبه, 27 خرداد 1398 ساعت 10:02 ارسال شده توسط اسدی

  سلام ببخشید برنامه تو هدیه خدایی برای یکم تیر پخش میشه؟

 • یکشنبه, 26 خرداد 1398 ساعت 11:13 ارسال شده توسط حوراایمانی.1ساله .علی آبادکتول

  سلام خسته نباشید.چرابرنامه تون پخش نمیشه.منم عکس دخترموفرسادم تولدش27تیر.دوماه پیش عکسشوفرستادم.

 • شنبه, 25 خرداد 1398 ساعت 17:15 ارسال شده توسط نفیسه ملکی ۵ساله از ارومیه

  سلام
  خسته نباشید
  امروز ۲۵خرداد است و من حدودا ۳ماه پیش عکس دخترم را ارسال کردم.ولی دیگه قسمت نشان دادن عکس ها پخش نمیشه.چرا
  از صبح دخترم گریه میکنه که چرا عکسم پخش نشد....

 • شنبه, 25 خرداد 1398 ساعت 15:09 ارسال شده توسط فاطمه امیری شیراز

  سلام چند ماهه دارید تبلیغ میکنید که عکس بفرسیم ولی حتی زمان برنامه رو اعلام نمیکنید خیلی بده بی برنامه تراز این شبکه وجود نداره دیگه

 • شنبه, 25 خرداد 1398 ساعت 14:39 ارسال شده توسط آرش برادران ،اهواز ،۵سال

  سلام من نقاشی پسرمو ارسال کردم‌،نوشت ارسال شده ولی کد رهگیری نیومده

 • شنبه, 25 خرداد 1398 ساعت 12:49 ارسال شده توسط سمانه مهداد. 32 سال. اصفهان

  سلاااااااام. پیام داده شد که عکسم ارسال شده ولی چرا کد رهگیری داده نشد؟

نظر شما درباره این برنامه

لطفا فقط درباره این برنامه نظر دهید و از ارسال نظر تکراری هم خودداری کنید.