چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 12:54

تو هدیه‌ خدایی

نمره شما
(3175 رای)
بهترین هدیۀ خداوند به هر خانواده، فرزند دلبندی است که به جمع آن خانواده می‌پیوندد. مجموعه برنامۀ تو هدیۀ خدایی، برنامه‌ای زیبا پر از عکس‌های کوچولوهای دوست داشتنی‌ای است که به مناسبت سالروز تولدشان از شبکه پویا پخش می‌شود.
 
شرایط شرکت در برنامه تو هدیه خدایی:
همراهان عزیز برنامه تو هدیه خدایی، از اینکه با برنامه متعلق به خردسالان دلبندتان مشارکت می‌کنید سپاسگزاریم. برای این برنامه که به منظور تبریک تولد فرزندان شما در حال تولید است عکس ارسال نمایید. لطفاً برای ارسال تصویر کودک خود به نکات زیر توجه فرمایید تا مراتب نمایش آن به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. از همکاری شما کمال تشکر را داریم.
از آنجاییکه هدف برنامه بهانه‌ای برای شاد کردن خردسالان و تبریک تولد آنهاست، در این راستا از پخش تصاویری که موجب ایجاد احساسات منفی مانند حسرت، توقع، چشم و هم چشمی، تجمل‌گرایی و... در دل برخی مخاطبین شود معذوریم. همچنین ترجیحاً عکس‌های آتلیه‌ای ارسال نفرمایید. بهتر است حالت چهرۀ کودک، شاد و خندان باشد.
 
شرایط تصاویر مطلوب:
1- کادر عکس ارسالی ترجیحاً افقی بوده و نچرخیده باشد.
2- لطفاً تصاویر ارسالی از کیفیت مطلوب برخوردار باشند: نور تصویر بیش از حد کم یا زیاد نباشد، تصویر تار یا دارای لرزش نباشد، نور فلاش از گوشی همراه در هنگام عکس گرفتن از تصویر بر روی عکس نباشد، تصویر بیش از حد کوچک و بی‌کیفیت نبوده و یا تصویر فرزند شما در کل عکس بیش از حد کوچک نباشد (بیشتر از 1 متر به طور تقریبی از دوربین معمولی فاصله نداشته باشد).
3- سن فرزند شما حداقل 1 سال و حداکثر تا 6 سال مورد تأیید می‌باشد و هیچ فردی بزرگتر از فرزند شما (حتی قسمتی از دست او یا در پس‌زمینه عکس) نباید در تصویر باشد.
4- نوع پوشش خردسالان باید مناسب با فرهنگ و شئونات اسلامی و بدون گریم و آرایش صورت و یا ناخن برای آقا پسرها باشد. (عکس‌هایی با لباس‌ها و پوشش‌هایی مانند کراوات و پاپیون برای آقا پسرها و لباس‌های رکابی و خیلی کوتاه برای دختر خانم‌ها را ارسال نفرمایید.)
5- در هیچ جای تصویر ارسالی، اعم از روی لباس کودک یا پس‌زمینه یا حاشیۀ عکس، نباید هیچ‌گونه نوشته، آرم و لوگوی خاص حتی از آتلیه وجود داشته و حروف انگلیسی یا تصاویری از شخصیت‌های انیمیشن‌های خارجی که در شبکه پخش نمی‌شود در لباس یا زمینۀ عکس نباشد.
6- از فرزند خود بخواهید به سمت دوربین نگاه کند تا صورتش تمام‌رخ دیده شود و از ارسال تصاویری که نیمی از سر او در کادر نیست خودداری فرمایید.
7- اسباب‌بازی یا شیء خاص یا حتی لباس یا فضایی که می‌تواند موجبات حسرت دیگران را فراهم آورد (مانند  عکس‌های آتلیه‌ای، دارای دکور خاص یا تجملی، با زمینه شهر بازی یا استفاده از لباس عروس) در تصویر دیده نشود.
8- درصورتی که از دو فرزند خود عکس می‌گیرید، حتماً تاریخ تولد فرزند بزرگ‌تر را انتخاب کرده و نام هر دو فرزند خود را در قسمت نام درج نمایید و درصورتی‌که فرزند بزرگ‌تر شما در گروه سنی خردسال نمی‌گنجد نسبت به این موضوع که این برنامه مخصوص خردسالان است او را توجیه نموده و از حضور او در عکس خودداری نمایید.
 
همان‌طور که می‌دانید حجم عکس‌های ارسالی بسیار زیاد است و گاهی نزدیک به 500 عکس در یک روز ارسال می‌شود و این تعداد، خیلی بیش‌تر از ظرفیت مورد نیاز برنامه که 60 عکس در هر روز است، می‌باشد. از آنجایی که تعدادی از تصاویر ارسالی دارای شرایط مطلوب پخش که در بالا ذکر شده نیست، امکان مسدود نمودن ظرفیت برنامه در بخش ارسال تصویر نیز وجود ندارد. همچنین متأسفانه امکان نمایش تمامی تصاویر دارای شرایط مطلوب هم به دلیل گنجایش برنامه وجود ندارد.
بنابراین عکس‌هایی که دارای شرایط فوق هستند و زودتر بارگذاری شده باشند از اولویت انتخاب برای نمایش برخوردار می‌شوند. پس از شما درخواست می‌کنیم که عکس فرزند خود را با فاصله زمانی دو ماه با رعایت شرایط ذکر شده ارسال نموده و ترجیحاً او را در جریان این فرایند قرار ندهید تا اگر به هر دلیل عکس او برای برنامه انتخاب نشد به لحاظ روحی آسیب نبیند و درصورتی که فرزند شما پیگیر ارسال عکس خود است، حتماً او را درمورد گنجایش برنامه توجیه نمایید تا بداند که امکان انتخاب یا انتخاب نشدن هر عکس وجود دارد.

ورود به صفحۀ ارسال عکس

در صفحه ارسال عکس، پس از بارگذاری، با پیام عکس ارسال شد مواجه می‌شوید و در نهایت یک کد رهگیری دریافت می‌کنید. دوستان عزیزی که در فرایند ارسال عکس دچار مشکل می‌شوند و یا اطلاعاتی را به اشتباه ارسال می‌کنند می‌توانند از طریق ایمیل شبکه، کد رهگیری و اطلاعات خود را به طور کامل ارسال کنند تا در دست بررسی و اقدام قرار گیرد.

اطلاعات تکميلي

 • مدت: 6 دقیقه‌ای
 • کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران
 • تهیه شده در: گروه خردسال شبکه کودک

رسانه

نظرهای شما (1452 نظر)

 • یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 23:46 ارسال شده توسط تکتم توفیقی پور ۳۳ ساله مشهد

  باسلام من از دی ماه میخوام عکس دخترم رو که تولدش نیمه اول فروردینه ارسال کنم ولی نوشتین فقط مربوط به اسفندماه . پس چرت هی تبلیغ میکنین دو ماه قبل عکس رو ارسال کنید

 • یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 22:40 ارسال شده توسط رسولی ۷ساله

  سلام برای فروردین ماه عکس را چه زمانی باید ارسال کنیم؟

 • یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 19:55 ارسال شده توسط فاطمه مختاریان

  سلام.
  من از آذرماه میخواستم، عکس دخترم رو بفرستم ،که فروردین پخش بشه.
  مرتب پیام میده که برای فروردین هنوز اعلام نشده.
  خوب، عید شد ،پس کی ارسال کنیم

 • یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 12:09 ارسال شده توسط معین عسگری-7 ساله-تهران

  سلام
  یکی از بدترین کارهایی که این شبکه میکنه همینه. بچه رو منتظر میزارید ولی آخرش هیچی. دو ماه پیش عکس پسرم رو فرستادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. فقط باعث ناراحتی بچه ها میشید.

 • یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 12:05 ارسال شده توسط باران عباس زاده .۱سال.تهران

  سلام من عکسه دخترمو ارسال کردم ولی کد رهگیری نیومده

 • یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 11:53 ارسال شده توسط کاشفی نژاد

  سلام امروز ۲۸ بهمن مثل سال قبل عکس پسرم پخش نشد با وجودی که بیشتر از ۲ ماه قبل عکس را ارسال کرده بودم
  به نظرم کلا قسمت تو هدیه خدایی حذف بشه که اینقدر بچه هامون اذیت نشن

 • یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 11:53 ارسال شده توسط ستاره شه بخش ۲۴ ساله از زاهدان

  سلام خسته نباشید
  امروز تواد پسرم از ۳ ماه پیش عکسشو براتون فرستادم ولی امروز نشون ندادین
  میدونید چقد تو روحیه بچه تاثیر داره

 • شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 15:17 ارسال شده توسط فاطمه سادات باقی

  سلام امروز تولد پسرم بود از دو ماه قبل عکسش و فرستاده بودم ولی پخش نشد این دومین سال که عکس میفرستم و پخش نمی کنید پسرم خیلی ناراحت شد

 • شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 14:08 ارسال شده توسط محمدی

  با سلام
  و خسته نباشید
  عکس دخترم که به شماره پیگیری 13075 از دی ماه برگذاری شده بود و 22 بهمن تولدش بود پخش نشد . چرا؟؟

 • شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 12:47 ارسال شده توسط دل آسا ومهرآسا بهرامی از اسلامشهر

  سلام من از آذرماه عکس دو دخترم روارسال کردم 17بهمن 97 پخش نکردیدواقعا خیلی بدید!!دخترا امیدداشت به دیدن عکسش خوشحال باشن .
  عکس کد رهگیزی 19536

نظر شما درباره این برنامه

لطفا فقط درباره این برنامه نظر دهید و از ارسال نظر تکراری هم خودداری کنید.