چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 12:54

تو هدیه‌ خدایی

نمره شما
(3300 رای)
بهترین هدیۀ خداوند به هر خانواده، فرزند دلبندی است که به جمع آن خانواده می‌پیوندد. مجموعه برنامۀ تو هدیۀ خدایی، برنامه‌ای زیبا پر از عکس‌های کوچولوهای دوست داشتنی‌ای است که به مناسبت سالروز تولدشان از شبکه پویا پخش می‌شود.
 
شرایط شرکت در برنامه تو هدیه خدایی:
همراهان عزیز برنامه تو هدیه خدایی، از اینکه با برنامه متعلق به خردسالان دلبندتان مشارکت می‌کنید سپاسگزاریم. برای این برنامه که به منظور تبریک تولد فرزندان شما در حال تولید است عکس ارسال نمایید. لطفاً برای ارسال تصویر کودک خود به نکات زیر توجه فرمایید تا مراتب نمایش آن به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. از همکاری شما کمال تشکر را داریم.
از آنجاییکه هدف برنامه بهانه‌ای برای شاد کردن خردسالان و تبریک تولد آنهاست، در این راستا از پخش تصاویری که موجب ایجاد احساسات منفی مانند حسرت، توقع، چشم و هم چشمی، تجمل‌گرایی و... در دل برخی مخاطبین شود معذوریم. همچنین ترجیحاً عکس‌های آتلیه‌ای ارسال نفرمایید. بهتر است حالت چهرۀ کودک، شاد و خندان باشد.
 
شرایط تصاویر مطلوب:
1- کادر عکس ارسالی ترجیحاً افقی بوده و نچرخیده باشد.
2- لطفاً تصاویر ارسالی از کیفیت مطلوب برخوردار باشند: نور تصویر بیش از حد کم یا زیاد نباشد، تصویر تار یا دارای لرزش نباشد، نور فلاش از گوشی همراه در هنگام عکس گرفتن از تصویر بر روی عکس نباشد، تصویر بیش از حد کوچک و بی‌کیفیت نبوده و یا تصویر فرزند شما در کل عکس بیش از حد کوچک نباشد (بیشتر از 1 متر به طور تقریبی از دوربین معمولی فاصله نداشته باشد).
3- سن فرزند شما حداقل 1 سال و حداکثر تا 6 سال مورد تأیید می‌باشد و هیچ فردی بزرگتر از فرزند شما (حتی قسمتی از دست او یا در پس‌زمینه عکس) نباید در تصویر باشد.
4- نوع پوشش خردسالان باید مناسب با فرهنگ و شئونات اسلامی و بدون گریم و آرایش صورت و یا ناخن برای آقا پسرها باشد. (عکس‌هایی با لباس‌ها و پوشش‌هایی مانند کراوات و پاپیون برای آقا پسرها و لباس‌های رکابی و خیلی کوتاه برای دختر خانم‌ها را ارسال نفرمایید.)
5- در هیچ جای تصویر ارسالی، اعم از روی لباس کودک یا پس‌زمینه یا حاشیۀ عکس، نباید هیچ‌گونه نوشته، آرم و لوگوی خاص حتی از آتلیه وجود داشته و حروف انگلیسی یا تصاویری از شخصیت‌های انیمیشن‌های خارجی که در شبکه پخش نمی‌شود در لباس یا زمینۀ عکس نباشد.
6- از فرزند خود بخواهید به سمت دوربین نگاه کند تا صورتش تمام‌رخ دیده شود و از ارسال تصاویری که نیمی از سر او در کادر نیست خودداری فرمایید.
7- اسباب‌بازی یا شیء خاص یا حتی لباس یا فضایی که می‌تواند موجبات حسرت دیگران را فراهم آورد (مانند  عکس‌های آتلیه‌ای، دارای دکور خاص یا تجملی یا استفاده از لباس عروس) در تصویر دیده نشود.
8- درصورتی که از دو فرزند خود عکس می‌گیرید، حتماً تاریخ تولد فرزند بزرگ‌تر را انتخاب کرده و نام هر دو فرزند خود را در قسمت نام درج نمایید و درصورتی‌که فرزند بزرگ‌تر شما در گروه سنی خردسال نمی‌گنجد نسبت به این موضوع که این برنامه مخصوص خردسالان است او را توجیه نموده و از حضور او در عکس خودداری نمایید.
 
همان‌طور که می‌دانید حجم عکس‌های ارسالی بسیار زیاد است و گاهی نزدیک به 500 عکس در یک روز ارسال می‌شود و این تعداد، خیلی بیش‌تر از ظرفیت مورد نیاز برنامه که 60 عکس در هر روز است، می‌باشد. از آنجایی که تعدادی از تصاویر ارسالی دارای شرایط مطلوب پخش که در بالا ذکر شده نیست، امکان مسدود نمودن ظرفیت برنامه در بخش ارسال تصویر نیز وجود ندارد. همچنین متأسفانه امکان نمایش تمامی تصاویر دارای شرایط مطلوب هم به دلیل گنجایش برنامه وجود ندارد.
بنابراین عکس‌هایی که دارای شرایط فوق هستند و زودتر بارگذاری شده باشند از اولویت انتخاب برای نمایش برخوردار می‌شوند. پس از شما درخواست می‌کنیم که عکس فرزند خود را با فاصله زمانی دو ماه با رعایت شرایط ذکر شده ارسال نموده و ترجیحاً او را در جریان این فرایند قرار ندهید تا اگر به هر دلیل عکس او برای برنامه انتخاب نشد به لحاظ روحی آسیب نبیند و درصورتی که فرزند شما پیگیر ارسال عکس خود است، حتماً او را درمورد گنجایش برنامه توجیه نمایید تا بداند که امکان انتخاب یا انتخاب نشدن هر عکس وجود دارد.

ورود به صفحۀ ارسال عکس

در صفحه ارسال عکس، پس از بارگذاری، با پیام عکس ارسال شد مواجه می‌شوید و در نهایت یک کد رهگیری دریافت می‌کنید. دوستان عزیزی که در فرایند ارسال عکس دچار مشکل می‌شوند و یا اطلاعاتی را به اشتباه ارسال می‌کنند می‌توانند از طریق ایمیل شبکه، کد رهگیری و اطلاعات خود را به طور کامل ارسال کنند تا در دست بررسی و اقدام قرار گیرد.

اطلاعات تکميلي

 • مدت: 6 دقیقه‌ای
 • کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران
 • تهیه شده در: گروه خردسال شبکه کودک

رسانه

نظرهای شما (1609 نظر)

 • پنج شنبه, 01 فروردين 1398 ساعت 08:48 ارسال شده توسط فاطمه نعیمی 2 ساله تهران

  کد پیگیری
  20369

  چرا پخش نکردید / به فامیل گفتیم نگاه کنن / واقعا متاسفم براتون / اگه قراره پخش نکنید یا اعلام کنید ظرفیت تمام است یا اینکه پیغام بدید نمیتونیم عکس شما رو پخش کنیم

 • پنج شنبه, 01 فروردين 1398 ساعت 07:35 ارسال شده توسط نگار خورسندی از شیراز

  چرا یکم فقط یک بار پخش میشه؟این انصاف نیست

 • چهارشنبه, 29 اسفند 1397 ساعت 17:41 ارسال شده توسط بتول علیزاده از تهران

  دیروز نگاه کردم دیدم بازه زمانی تا 29 اسفند هست امروز،که 29 اسفند ه دیدم زده بازه 1 تا 31 تیر ماه. سه ماه بهار چی شد پس. من الان چند ماهه منتظر هستم که عکس بچم و بفرستم

 • چهارشنبه, 29 اسفند 1397 ساعت 13:45 ارسال شده توسط شیما

  وا چه زود بازه زمان اردیبهشت تمام شد هنوز دوماه قبل من چند روز پیش دیدم ماه اسفند بود هنوز

 • چهارشنبه, 29 اسفند 1397 ساعت 13:39 ارسال شده توسط مامان فاطمه

  سلام. زمان ارسال عکس اردیبهشت ماه کی بود؟ من هرچی سایت چک کردم زمان ارسال عکس اسفندماه بود. یک دفعه شد تیر ماه!

 • چهارشنبه, 29 اسفند 1397 ساعت 02:27 ارسال شده توسط سمیرا عرب.تهران

  سلام.من تولد پسرم اردیبهشت.هنوز نمیتونم عکسش رو بفرستم. اینکه میگید دوماه زودتر عکس فرزندتان رو بفرستید.ما باید چیکار کنیم.

 • دوشنبه, 27 اسفند 1397 ساعت 15:13 ارسال شده توسط عیسی ملکپور.31.بابل

  چرا عکس پسرم و پخش نکردین .بیچاره چقدر با ذوق به برنامه نگاه میکرد تا عکسش پخش بشه تو روز تولدش????

 • دوشنبه, 27 اسفند 1397 ساعت 12:58 ارسال شده توسط زهرا رهنما

  اسفند تموم شد هنوز نوشته ارسال عکس متولدین تا۲۹ اسفند

 • دوشنبه, 27 اسفند 1397 ساعت 12:02 ارسال شده توسط بهناز جعفری ۳۵ مشهد

  تکرار تو هدیه خدایی ۲۶ اسفند رو چطور میشه دید؟

 • دوشنبه, 27 اسفند 1397 ساعت 11:49 ارسال شده توسط امیرعلی مکاریان

  سلام خسته نباشید من عکس دخترمو فرستادم 2ماه زودترم فرستادم واقعا خیلی ناراحت شدم که پخش نکردید

نظر شما درباره این برنامه

لطفا فقط درباره این برنامه نظر دهید و از ارسال نظر تکراری هم خودداری کنید.